| mymy a întrebat:

Cum pot sa ma despart de iubit?
pe lady popular
funda

Răspuns Câştigător
| Stelutssa a răspuns:

Mergi in oras->Discoteca->Si scrie DESPARTE-TE(jos sub iubit). S-ar putea sa nu mearga din prima(doar o data pe zi poti face chestiia asta), dar poti merge ziua urmatoare, incerci. Sper ca te-am ajutat:*:*. Funda, pls:*

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Mergi la "Club " si dai "Break up".

| GuessWho a răspuns:

Simplu.happy
Spune`i ca vrei o pauza.big grin
laughing
Orice baiat uraste astabig grin
Iti va spune "ori ramanem aman2. ori ne despartim definiti. nici`o pauzalaughing"

| Stelutssa a răspuns:

Mersi de funda:*

| mymy explică:

Npk :*

| Cristiana_3603 a răspuns:

Imi place mult lady popular dar pana acum nu am incercat sa ma despart de iubit, hmm... o sa incerc si eu si iti spun dupa aceea ok