| smile21 a întrebat:

cum ma despart de iubit la lady popularsad, funda +votlove struck scuze categoria

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Te duci la disco si acolo scrie:,, desparte`te"
apesi acolo daca nu te`ai despartyt trebuie sa mai incerci si maine!
poti sa apesi doar o data pe zi!

4 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa te duci la club, si sa dai click pe desparte-te de iubit, sau ceva de genu.Succes!

| ionica56 a răspuns:

Buna.Pai te duci la discoteca si dai acolo Desparteted e iubithappy
Succes maddux.

| wolder a răspuns:

Ms pentru Funda:*

| Fundita a răspuns:

Pai mergi la Disco si dai pe butonul ''Desparte-te''>Daca nu reusesti azi incearca maine...ca hu e lasa numai o data pe zi happy