| vio_1240 a întrebat:

Cum pot slabi rapid fara pastile si fara prea multa miscare? va rog sa-mi dati un regim de mancat sau asa ceva daca se poate.multumesc!

Răspuns Câştigător
| SweetAngelCry a răspuns:

Bea 2 pahare de apa inainte de masa. Apa umple stomacul, si iti amelioreaza pofta de mancare, asa ca vei manca in cantitati cat mai mici. Apa are 0 calorii, asa ca nu iti face griji, o elimini repede.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Mananca de 3 ori pe zi, dimineata la amiaza si seara cu cateva ore inainte de culcare si mananca fructe.
elimina dulciurile!
succes! :*

| Adina a răspuns:

Eu am slabit 4 kg intr-o saptamana :]
Cu dieta asta : http://dieta-daneza.oneden.com/
Doar ca e grea;)) de aceea n`am tinut 2 saptamani.
Simti ca ametesti 8-|

| Misssy a răspuns:

Nu paine nu dulciuri nu manca dupa ora 6 si mananca doar d 3 ori pe zi

| andreeasim1 a răspuns:

Bea 2 cani de ceai verde pe zi. evita carnea de porc, prajeli.nu manca seara dupa ora 6. fara bauturi alcoolice, incearca si sa bei un pahar de lamaie stoarsa cu boia de ardei si scortisoara, astfel grasimile vor arde mai rapid. Inlocuieste zaharul cu Fructuoza, o gasesti la farmacie sau la supermarket la retul de 7 lei. Fara dulciuri si fast-food. fara snacksuri. dimineata incerca sa mananci o felie de paine sau un biscuiete si dupa accea bei o cana de ceai verde.la pranz poti manca o salata, seara piept de pui la gratar sau fiert, sau daca vrei carne de vitel. optional un ou fiert. intre mese poti manca, insa fructe. Bafta la dieta! si cati ani ai u?

| vio_1240 explică:

12 ani