| onutzaony a întrebat:

Cum pot trimite un document microsoft word prin YAHOO! E-MAIL? multumesc mult!

4 răspunsuri:
| mada. a răspuns:

Pai dai la new mail si pe urma undv sus scrie attach si dai click si pe urma te pune sa alegi din pc:-)

| mada. a răspuns:

Ce vrei sa atasezi...

| mhann a răspuns:

Atashezi fisierele pe care vrei sa le trimiti, de la butonul atash.
Atentzie, nu trebuie sa depaseasca 10Mb. Pentru fisiere mai mari, fie trimitzi doua emailuri (dupa ce rupi fisierul), fie folosesti site-uri specializate pentru fisiere mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu merge lanm sa dau atas... d c oare?