| pintilie27 a întrebat:

Cum poti deveni celebra daca esti fotomodel?

Răspuns Câştigător
| Lette a răspuns:

Buna astarolling on the floor) exact acelasi raspuns vroiam sa i-l dau si eu dar am vazut din poza ca e copila.Papusa,de ce vrei tu sa te faci fotomodel? E una din cele mai josnice meserii, dupa parerea mea.Ce satisfactie o sa ai tu de pe urma acestei meserii?

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Gasind o persoana care e dispusa sa te sustina financiar si sa aiba relatii cu cei in domeniu.De una singura ai putine sanse de reusita.

| k1fighter a răspuns:

Prostituîndu-te.Multa bafta in acest scopwinking

| Lette a răspuns (pentru k1fighter):

Buna astarolling on the floor) exact acelasi raspuns vroiam sa i-l dau si eu dar am vazut din poza ca e copila.Papusa,de ce vrei tu sa te faci fotomodel? E una din cele mai josnice meserii, dupa parerea mea.Ce satisfactie o sa ai tu de pe urma acestei meserii?