| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa iti convingi partenerul, sa te ia de nevasta?

4 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Cam grea intrebare dar are si ea niste solutii!big grin Pregateste-i ceva de mancare, ceva dulce si bate un apropo ca vei fi buna de sotie pentru ca stii sa gatesti(daca stii)big grin Asta e doar un exemplu, sunt mai multe, depinde la ce te pricepi! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-l conving eu? Alta treaba nu am?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa se convinga singur de asta! Apoi tu esti cea care trebuie sa fii tu insati, sa nu joci un rol, daca te place te place si cu bune, si rele!

| The Notorious BOG a răspuns:

Cu o relatie reusita pe termen lung.