| RAY a întrebat:

Cum preferati fetelor, sa va spuna un baiat adevaratele lui intentii direct? Sau sa va jucati de-a vanatorul si caprioara?

5 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu aș prefera sa-mi spună direct...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vânătorul si căprioara.Ghici cine as fi eu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adica preferi sa iti spun direct vrei sa facem sex sa imi ascund adevaratele intenti si prin alte smecheri sa ajung acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De obicei eu sunt cea care zice asta.Prefer sa mi/o zici direct.S-o faci direct, mai bine zis.Nu sa astept o luna.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Man fetele se joace asa fac mereu o fata azi intreba daca baiatul o place mai mult daca ii vb in scarba si sila si o cauta mai mult dupa. Asa sunt ele rele si am ajuns la concluzia ca nu merita sa stai dupa fete ca asa le place si le place doar rai baieti cu multe fete si ipocriti asta e