| lilianaliliana a întrebat:

Cum putem sa patrundem in mintea altei persoane?

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu putem.

| Pricked a răspuns:

Eu folosesc inelarul.

| RAY a răspuns:

Hipnoza, manipulare pshiologica, dar trebuie sa stii ca sa manipulezi o persoana sunt destule arme pshiologice

| lilianaliliana explică (pentru RAY):

Nu ma refer la manipulare ci la comunicarea cu alta persoana.

| RAY a răspuns (pentru lilianaliliana):

Desigur comunicare verbala cu cineva dar ne putem folosi de asta in scopuri pozitive sau negative

| T0T a răspuns:

Îi tai capul.
Ok, să fim serioși. Dacă există mentaliști, aceștia pot. În rest dacă acea persoană simte să îți împărtășească gândurile ei. Acum depinde în ce fel o faci să dorească acest lucru.

| OldSoul a răspuns:

Eu unul zic ca nu e posibil, dar daca stai mult alaturi de o anume persoana si ajungi sa o cunosti foarte bine poti sa intuiesti ce fel de ganduri are in acel moment acea persoana dupa starea in care se afla.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=iPaVoUISohM
Daca vrei iti dau si alte videoclipuri. Dar asta mi s-a parut cel mai ok.