| didii5 a întrebat:

Cum ractionatii cand auziti ca vine un verisor sau verisoara sa stea un timp la voi?

2 răspunsuri:
| vldut a răspuns:

Dau foc la casalaughing))))Cum puta mea sa reactionez i primesc in casa si eu imi vad de treaba mea daca ma baga in seama bine daca nu iar binecryingsunt suparat

| AndyLavy a răspuns:

Depinde.din nefericire nu am verisori/verisoare intregi la minte laughing deci nu reactionez chiar atat de placut, pur si simplu ma gandesc unde as putea sa-mi petrec urmatoarele zile laughing sunt mai singuratica, si nu imi place ca cineva sa imi invadeze camera. urasc lucrul asta