| selenagomezro a întrebat:

Cum rezistati departe de iubit? Si cat a fost ce-a mai lunga perioada in care ati fost departe unul de celalalt? Mie imi e tare greu fara el innebunesc de dorul lui mai am doua saptamani si 4 zile si ne revedem, dar parca timpul asta nu mai trece, offf tare greu este!

Răspuns Câştigător
| ZzapaciThaa a răspuns:

Buna! Sunt exact in aceeasi situatie ca si tine. Mor de dorul lui si uneori imi vine sa ucid distanta cu mana. Este foarte greu, ceea ce fac eu ca sa rezist este sa ma gandesc la ziua in care il voi revedea. Si incerc sa nu ma intristez cu melodii sau chestii de genul. Incerc sa-mi ocup timpul si sa nu ma plictisesc. Eu tin legatura in fiecare zi, vorbim pe skype de exemplu si asa parca mai imi trece dorul de el sad. Cel mai mult la mine a fost 1 luna jumate stand departe de el. Nu mai suportam, eram disperata sa-l vad, dar cand a venit ziua aceea, eram cea mai fericita. E un sentiment superb. Nu-ti fa griji, e normal daca il iubesti sa te simti asa. Incearca sa faci timpul sa treaca si tine legatura cu el cat se poate de mult si ai sa vezi ca va fi bine. Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Te vei obisnui si cu dorul.