| selenagomezro a întrebat:

Sunt departe de iubitul meu, e prima data cand suntem despartiti de distanta, mai avem doua saptamani jumate si ne revedem, dar eu am impresia ca nu o sa il mai vad, oare de ce. Ma gandesc la el zilnic si abia astept sa il revad, mor de dorul lui. Dar nu stiu de ce am impresia asta cand ma gandesc la momentul revederii, am impresia ca nu il mai revad.

Răspuns Câştigător
| ZzapaciThaa a răspuns:

Buna! Nu iti fa griji, si prietenul meu este foarte departe de mine si am acelasi sentiment de fiecare data. Este normal, frica de al pierde. Asta se intampla pentru ca il iubesti foarte mult si nu poti sa nu te gandesti la el si la ziua in care va veti vedea din nou. Gandeste positiv si ai sa vezi ca va fi bine. Va veti vedea, si daca chiar va iubiti veti ramane impreuna. Daca ai nevoie sa vorbesti, scrie-mi mesaj. Sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Emotiile...

| mona a răspuns:

Nu mai pune raul in fata, gandeste pozitiv si o sa fie bine

| perfectsmile93 a răspuns:

Gaseste-ti ceva de facut, ceva care sa iti ocupe cat mai mult din timp si o sa vezi ca nu o sa mai fie asa de greuwinking