| Comi2001 a întrebat:

Cum sa fac sa para mana ca e vanata, umflata? happy

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Umbla in trusa de farduri /machiaje a prietenei tale, combina culori, pune imaginatia la treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa scapi de vreun test sau? laughing

| Rainmaker a răspuns:

Sal Comi!
Fuga la magazin, cumpara 0, 5 kg de ghips, prepar-o cu putina apa, moaie o fasa de tifon in substanta obtinuta si inveleste-ti mana cu ea, lasand libere doar cateva degete.In cateva minute chiar tu vei crede ca esti accidentat.Am un prieten care asa se prezenta la servici cu concediile medicale luate pe naspa.A cazut pe scari! Putea sa mai zica cineva ceva?

| clickkcilc a răspuns:

Daca vrei fara durere si de durata eu zic sa vorbesti cu prietena ta sa nu iti mai lase semne pe gat, sa ti le lase pe mana.sau iti poti face singur.in copilarie aveam un prieten care mai mereu se da lovit si isi sugea mana laughing
plus ca pare foarte real

| Valentin_Vali_1974 a răspuns:

Pai ia o pudra mov laughing

| Valentin_Vali_1974 a răspuns:

Ia o pudra mov