| Lillystar a întrebat:

Cum sa imi fac facebook? am incercat dar nu pot. imi zice ca nu poate sa imi creeze un cont

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Incearcă să-ți faci cont pe un alt id.

| CannbalCorpse a răspuns:

Ciudat, cred ca o sa te puna sa iti scrii numarul de telefon, sau poate ti-ai mai facut tu alte conturi (mai multe) si ti s-a blocat
Creeaza-ti un id nou si incearca iars.
Sper ca te.m putut ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

La multi ani! Pai intra pe "FACEBOOK" si iti pui datele de logare, poate nu ai pus id'ul bun, sau poate nu ai facut ceva bine, nu ai pus parola, nu stiu.Doar tu stii.Mai incearca si daca nu reusesti asteapta ceva timp si mai incearca din nou!