| pikaღ a întrebat:

Hei TPU am incercat sa ii fac dratelui meu cont pe facebook.Am facut id dar cand sa fac cont imi zice ca nu sunt eligibil pentru un cont pe facebook

4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Fratele tau trebuie sa aiba peste 13 ani ca sa poate avea cont pe Facebook.

| eXtreme078 a răspuns:

Modifica varsta. ai pus anul prea mare. pune-l mai mic ca sa pari ca ai o varsta mai mare, si te va lasa. FUNDA?

| oniki a răspuns:

Cati ani are fratele tau? daca e mic de obicei scrii data de nastere mai mare de exemplu eu sunt nascuta pe 13.09.99 pun anul in care m-am nascut mai mare adica : 13.09.81

| pikaღ explică (pentru oniki):

L-am pus in 1997