| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi iau un hamster, daca bunica mea nu-l primeste in apartament? Nu-l vrea deloc, iar eu imi doresc mult unul...Am incercat multe metode sa o fac sa accepte un micut prieten blanos. Cine da cel mai bun sfat, primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Ai mare grija daca in cele din urma vei reusi sa o convingi pe bunica ta. Va treebui sa-i schimbi rumegusul cel putin o data la saptamana si trebuie sa ai grija sa aiba mancare in permanenta, altfel se " zmiorcaie " si asta nu cred ca-i va bucura pe membrii familiei.

2 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Ai grija sa nu te dea afara cu tot cu hamster! happy Incearca sa o convingi ca asa vei deveni mai responsabila...bafta

| alexer a răspuns:

La inceput ii poti spune ca il ti unui prieten sau de la scoala ceva... pana se obisnuieste cu el...