| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de insomnii adica de 3 zile nu am dormit si am scoala la scoala era sa dorm intr-o zi pur si simplu daca dorm dorm doar 2 ore maxim cu toate ca eu ar trebui sa dorm 10 ore parca asa era la copil nu prea stiu cum inchid orice lumina nu ma gandesc la nimic incerc de la 9 sa ma culc si pana la urma ma culc la 8 dimineata nu stiu ce sa fac deoaree=ce nu sunt atenta la scoala crying

3 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Somnifere.

| bradysandro a răspuns:

Incearca sa numeri de la 1 2 3 4 si asa mai departe pana adormi

| kikatsuki a răspuns:

Ia un diazepan dar citeste prospectul inainte!