| kammy_7511 a întrebat:

Cum sa scap de vergeturi? help am doar 15 ani sh nah..., funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Draga @kammy, imi pare rau s-o fac, dar trebuie sa te anunt, ca nu exista tratamente pentru vergeturile albe (si eu am tot cautat de ani de zile). sigh Insa daca folosesti untul de shea sau o crema speciala impotriva vergeturilor (se gasesc multe in farmacii), ai putea sa scapi in timp de cele roz si sa atenuezi un pic pe cele albe (fiind pielea mai hidratata, nu vor mai fi atat de vizibile). Si eu imi tot bat capul in fiecare vara, ce sa fac, ca sa nu ma mai jenez, in timp ce fac plaja, cand trebuie sa ma dezbrac in public. Probabil, ar trebui sa invatam sa ne acceptam, sa ne placem cu tot cu vergeturi, sa nu ne mai pese de ce s-ar putea sa creada unii sau altii, pana la urma in jur de 80%-90% dintre femei se confrunta cu aceasta problema si nu e ceva iesit din comun.winking Succes!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@kammy, ma bucur, ca ti-am fost de folos macar un pic. Mersi pentru apreciere!winking Numai bine! Succes!