| AriaMontgomery375 a întrebat:

Cum sa te descurci in asa situatie:doua fete i-a spus unui baiat ca eu il iubesc dar asta e fals, iar baiatul cela la care i-au spus ii place la o fata din aceia doua... dar nu vreau sa o spun pe fata ceea ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ce-ar fi sa lasi "spusul" si sa astepti "facutul"? Pana la urma situatia se limpezeste de la sine.Rabdare...

| TootydeCool a răspuns:

Spune-i tu insati ca nu este adevarat ca tu nu il placi ci cea care il place este aceea fata asta este calea cea mai simpla
funda?