| XutZu1997 a întrebat:

Cum se agata o fata? M-a interbat un prieten de-al meu.nu stiu ce sa-i raspund

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu stiu sa agat, prefer sa cuceresc. Poti sa-i transmiti asta prietenului tau.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In opinia mea nu este vorba de agatat ci de a cuceri ( cum bine spune si Parintele 2 ). Pentru mine termenul de a cuceri inseamna a fi. Pentru a cuceri o fata ii arat cine sunt. Daca ii place e bine. Daca nu, caut mai departe.

| Firefly a răspuns:

1. E destul de copilaresc ca nu vrei sa recunosti ca intrebarea asta te macina pe tine si nu pe prietenul tau.
2. raised eyebrowsA agata o fata?! Te crezi cumva la pescuit?
3. O fata trebuie cucerita cu vorbe si gesturi frumoase. Daca vrei sa cuceresti o fata e esential sa fii sincer cu ea si sa fii mereu tu insuti. Daca nu te accepta asa cum esti, atunci o poti lasa balta.

| XutZu1997 explică:

Fireflie ...pe mine nu ma intereseaza fetele acum, am 13 anibig grin.
Chiar e pentru un prieten mai mare cu vreo 2 ani, dar crezi ce vrei!