| SkandallKamataru a întrebat:

Cum se face ca o femeie frumoasa cu adevarat este mai rezervata si mai la locul ei, dar una urata sau mai uratica de multe ori este foarte usuratica si cauta validare la o gramada de barbati? laughing
Am fost cu niste prieteni in club sa bem putin, sa ascultam o muzica... mama si era o nasoala mai ca se hau bau acolo cu 2 baieti laughing si de multe ori am vazut asta, nu de mult era una care se freca de vreo 4 baieti si tot asa urata era laughing
Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Indiferent de sex suntem atrași de simetria feței unui om, și un heterosexual știe că alt heterosexual e frumos,in filme de acțiune nu te aștepți că căpitanul sa fie timid,las,mic de înălțime, introvertit, bărbați urâți si femeile urate nu au succes la dating, că vor atenție poate sa vrea dar noi apreciem frumusețea involuntar, cu înșelatul suntem poligami

| SkandallKamataru explică (pentru RAY):

Simetria nu e cea mai importanta, conteaza si trasaturile si detaliile fetei... in principiu structura osoasa.
Daca esti inalt, cu o fata buna si un bodyfat 10-14, esti top.

| RAY a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Eu la asta mă și referam

| LordCristobal a răspuns:

Femeia frumoasa primeste multa atentie de la baieti pentru ca e frumoasa si nu e nevoie sa faca o miscare ca sa fie in centrul atentiei, baietii vin la ea si ea doar ii selecteaza dupa cum doreste.
Pe cand o fata urata nu primeste atentie de la baieti fiindca e urata si va face tot posibilul sa foe in centrul atentiei ca sa agate si ea ceva. Unii baieti se mai incurca si cu astea urate cand vor sa ffuta ceva si nu au succes la alea frumoase.

| SkandallKamataru explică (pentru LordCristobal):

Bine zis laughing) dar ce mi se pare aiurea e ca atunci cand isi fac relatie, in loc sa stea cu baiatu ala, ele se plictisesc si cauta altii asta imi da de gandit.

| RAY a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu se plictisesc,femeile vad bărbați astfel,pe cei neatrăgători le vad că pe alte fete urate,bandaj emoțional sau profita de ei, ele leagă conexiuni sociale,bărbați construiesc relații financiare,vânătoare,de pariuri, asta e diferența,noi mergeam la vânat ele aveau grijă de copii iar între ele erau conexiuni sociale, femeile nu prea vb despre fotbal între ele, cu bărbați frumoși vor să facă o relație doar că ăștia sunt mai poligami de fel așa că fac copii cu bărbați frumoși apoi caută bărbați beta care sa le întrețină, e și greu pentru ele de ales, sa stau cu unu urat pentru banii, protecție socială sau cu un curvar frumos

| Sportacus123 a răspuns:

Băieții ăia erau niște proști de stăteau cu ea.