| kyjonopsy a întrebat:

Cum se sinucide olguta din la medeleni? funta!

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Se sinucide luînd o supradoză de somnifere, din cauză că nu are bani de întreținere lumină, telefon și cablu, și atunci decide să pună capăt vieții. Ce fată desteaptă. Bravo ei.

| kyjonopsy explică (pentru BRG):

Bine...uite ce e:mistoul asta il voi uita in cateva zile daca imi raspundeai calumea la intrebare si corect as fi tinut minte.deci si tu ti-ai irosit timp scriind comentariul asta stupid si eu citindu-l. deci mersi pentru nimic.

| kyjonopsy explică (pentru spaikizz):

Bine.si eu stiam ca moare din cauza ca are cancer, dar am vazut pe net ca scrie ca nu suporta gandul ca are cancer si se sinucide.si apoi mi-am dat seama ca intr-adevar a murit prea repede si a si stiut ca sa-si scrie testamentul, deci cred si eu ca s-a sinucis, dar nu inteleg cum.

| kyjonopsy explică (pentru spaikizz):

Nu e ce caut eu.stiaaaam asta!

| Aisha a răspuns:

S-a impuscat si nu si-a scris nici un testament

| chivu90 a răspuns:

Isi taie capul...laughing

| kyjonopsy explică (pentru chivu90):

Mai muult te-ai facut de ras ca n-ai citit cartea!