| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum te intelegi cu cel mai bun prieten al tau?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu cel mai bun prieten de acum ma inteleg bine, ne gasim saptamanal, de doua trei ori, vorbim chestii care ne framanta, ne oferim sfaturi si sprijin unul celuilalt si ne oferim libertatea de a refuza fara prea multa drama atunci cand simtim nevoia sa nu ne vedem sau sa facem altceva decat are chef celalalt. Din pacate cel mai bun prieten al meu pe care l-am avut pana acum s-a inchis deodata in el si nu mi-a mai raspuns la telefon oricat am insistat. Am reusit sa il vad o data, am fost la el acasa, dar nu s-a schimbat nimic. Pacat. Imi lipseste, dar ce sa-i faci. Astept un semn de la el, poate va reveni.

| RAY a răspuns:

Bine

| Drimmero a răspuns:

Nu am un anume prieten preferat, grupul meu de prieteni mi-este ca o familie, ca sa zic asa, toti ne intelegem perfect acolo!

| Doub a răspuns:

Uneori mă enervează de mor, dar nu ştiu ce m-aş face fără ea.
Ce emoţionant.
Mai că încep să plâng...

*Gabriela, te invoooc."

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Here I am. Eu nu te enervez niciodata.

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

♥♥♥♥
*inimioareeee*

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

"Da-mi o inimioara, femeie"

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Yeep, sună a eu. laughing)

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Ciiiiiiiiiiiiine merge cu tine la baie?

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

VVeata meah. laughing

| syd a răspuns:

Greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un clişeu.
Nu există cei mai buni prieteni.

| EneCristian a răspuns:

E enervant cateodata dar suntem genu care ne intelegem repede( hai la o bere nici macar nu mai zic unde si ce a stim sau la femei uite-o paia sau la masini)

| Morrígu a răspuns:

Ne înțelegem bine.
Chiar cred că prietenia noastră va rezista mult.
Nu ne plac mereu aceleași lucruri dar urâm sever în aceleași condiții.

| Hyung17 a răspuns:

Daca ne-ar inchide cineva intr-o camera o saptamana intreaga, nu ar mai exista camera... laughing

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Bine.

| slayer678 a răspuns:

Imi vine s-o omor cateodata, dar nu pot trai fara ea