| dragutz600 a întrebat:

Cum v-ati pregatit pentru noul an scolar dragilor?

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Ca in fiecare an. Incepand cu temele de vacanta pana la imbracaminte si rechizite. Era normal sa primesc teme de vancanta ca asa fac toti. Chiar astazi am cumparat haine (nu multe ca nu-i nevoie) si caiete, stilouri, etc. Anul asta presimt ca o sa fie foarte greu. Tu? um te-ai pregatit?

| Aleqa a răspuns:

Heii!love struck
Normal,cu haine si rechizite scolare.
Dar, chiar daca ma plictisesc, parca as vrea sa inceapa din nou iuniehee hee.
Parca nu sunt inca ''pregatita'' pentru un nou an scolar!=]
Mai ales ca mai sunt doar 2 zile.O sa imi fie dor de Pc!laughing
Numai bine.:]