| AvalohAlyn a întrebat:

V-ati pregatit pentru scoala?(pentru noul an scolar)? Ce ganduri si dorinte aveti in anul asta scolar care vine?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! happy

★Da, m-am pregatit. Temele sunt ready si de rechizite nici nu mai vorbim... pixuri, creioane si mai multe caiete cu spirala. De mai mult nu am nevoie happy La desen am o babuta de treaba care te lasa sa desenezi si cu pixul pe caiet dictando daca nu ai cu ce si dupa iti da 10 deci nu-i bai...

★Intai gandurile mele despre anul care urmeaza :

★Nu ma tem de ceea ce urmeaza, profesorii ma stiu, la fel si colegii deci chiar nu este ceva special. Anul acesta nu o sa am niciun fel de examen, deci numai tezele o sa fie cat de cat mai importante. Mare lucru...
★Un an linistiti banuiesc... o sa invat si atat. Sunt curios daca o sa ne mai vina colegi noi, de preferat colege ca suntem doar 22 in clasa *6 fete* :3

★Nu ma sperii de acest an, oricum o sa vina in curand apocalipsa rolling on the floor Glumesc, daca te uiti la toate prostiile pe care le vezi pe net nu ajungi nicaieri.

★Oarecum sunt suparat. Am un anumit nivel si mi-e un pic frica sa nu-l pierd.
Nu am cum sa mai urc anul acesta, de asta sunt sigur insa trebuie sa imi pastrez acest nivel.

★Dorinte? Huh, vrei sa zici vise, nu?
Bine, hai ca ti le spun ca esti cuminte.

★1.Alt profesor de sport.Nu ma inteleg cu Wolverine al meu sad
★2. Alt profesor de logica. *Stiu si cum vreau sa-l cheme pe cel nou, Luca, este un batran foarte de treaba*
★3.Sa plece vreo 6 colegi pe care nu-i suport si sa vina altii in loc.
★4. Mai multe fete, cele deja existente sunt un pic "meh" ^W^
★5. 1-2 colegi noi carora sa le placa anime-urile.
★6. Sa-mi pastrez nivelul.

★ Gata. Bye! ✌

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă profesorii încetează să mă mai streseze cu bacul, ar fi un an perfect.

| T0T a răspuns:

Să fim siguri că noul an școlar aduce cu noi o nouă etapă importantă a vieții care ne formează atât ca oameni cât și ca viitori stâlpi ai societății. Noul an reprezintă doar o piesă mică dintr-un puzzle mare care ne definește pe noi ca indivizi. Sperăm ca noul an care vine să aducă rezultate excepționale pentru elevii de pretutindeni, rezultate care să ne facă mândrii pentru instruirea și pregătirea acestora dar și pentru faptul că ei au demonstrat că prin muncă și voință se poate ajunge la niște rezultate satisfăcătoare. Noul an școlar va aduce iar pentru noi muncă, o muncă care totuși ne aduce satisfacție la finalul acestuia. Activitățile colective curriculare ți extracurriculare care sunt extrem de importante pentru trecerea prin acesta îi va îmbogăți pe elevi cu acumularea a cât mai multor experiențe utile. Sperăm ca acest nou an școlar să vă lege prietenii și să constituie un pas extrem de important pentru voi și pentru cei apropiați vouă.

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Asta e discursul vreunui profesor/director sau e al tau?laughing
Stiu ca tu treci la facultate.big grin
Iti urez succes.

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Păi mi-am amintit când ziceau directorii ce ziceau dar nu mai știam eu ce ziceau acolo așa că l-am conceput eu acum pe scurt laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Faza e că deși cu salariu mic mi-ar plăcea să fiu profesor, dar acum să vedem ce ne rezervă viitorul.

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Interesant.Si pe mine ma bate gandul sa fiu profesor.happy

Dar tie, ce ti-ar place sa predai?smug

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Păi prima oară m-am gândit la matematică dar având în vedere că urmez o facultate mai mult pe informatică cred că informatică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu mi-as lasa copiii pe mana voastra! laughing
O sa scoateti niste tocilari fraieresteni din ei.

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Super.happyEu ma gandeam la istorie sau geografie. Succes iti doresc Sper sa te vizitez candva pe la scoala/liceu si o sa te numesc''Profesorul de pe TPU''laughing

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

laughing

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa te bucuri daca as fi profesorul copilului tau..as scoate din el profesor universitar:laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, adica tot tocilar fraierestean. laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu aș scoate din el lucrător la Piața Nouă.

| Doub a răspuns:

Nuup, nu m-am pregătit.
Da' abia aştept să înceapă.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai am intrat la liceu, deci sper sa nu raman corigent din primul semestru laughing.

| KamaSutra a răspuns:

Buna happy

Din punct de vedere al rechizitelor,aproape pregatit:
✔ Am cumparat caiete cu spirala,mari si mici,pixuri,penar,coperti aveam, dar mai am de cumparat tempera, acuarele, pensule si blocuri de desen.

Din punct de vedere psihic, nu-mi fac griji. Trec in clasa a 9-a ca sa stii despre ce vorbesc. Deci:
✔ Noi in clasa o sa fim aproape aceiasi colegi care am fost si in 5-8 fiindca toti am dat la aceeasi scoala care are si liceu fiind un liceu de arte.
✔ Sper sa fie un an scolar la fel de bun ca si ceilalti de pana acum
✔ Sper sa ma mentin la acelasi nivel
✔ Sper sa vina colegi diferiti de cei pe care ii am acum.
✔ Sper ca profesoara de matematica sa fie diferita de cea din 5-8(si prin diferita vreau sa spun de tot diferita)
✔ Imi doresc sa-mi perfectionez tehnicile la desen si sa invat mai multe.

Si cam atat. happy dar tu?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mi-am luat rechizite.sa vezi ce penar misto am.

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

rolling on the floor
Ai uitat de acuarele man

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

N-am uitat.mi-a luat mami aquarele de la winnysurprise

| Croampa a răspuns (pentru SergiuBoss11):

In penal se tin chestiile ascutite cu care-i poti mutila pe ceilalti! straight face
Si eu am unu' plin! laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Croampa):

Penarul meu este mare cu doua compartimente si il are pe Rambo desenat

| Croampa a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Uuuu, vreau si eu! big grin

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Croampa):

Mi-a luat mami caiete studentesti frumoase si coperti pentru fiecare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

De cand n-am mai avut eu coperti la caiete laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca esti si tu unul dintre golanii aia de la televizor de care mi-a spus mami sa ma feresc.nu este crestinesc sa n-ai coperti la caiete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

rolling on the floor
Nu sunt "golan" laughing.
Si n-am coperti d-alea la caiete ca nu le suport, plus ca mi-e lene sa tot pun alea.
Aaa, si tu esti ratatul ala care nu vrea sa plece de la ore cand pleaca toata clasa.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa plec? daca iau absenta?

de ce esti rebela si nu pui coperti la caiet? mi-e teama de tine.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

El e SergiuBoss.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

rolling on the floor)))
Nu-i nimic. Te fac coleg de banca si ai sa pleci fara absenta. Absenta ramane in catalogwinking.

Ca asa vreau smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa. E imposibil sa nu te pregatesti cu drag.
Mi-am luat acuarele si creioane si carioci.

Imi doresc ca anul asta sa stau acasa si sa joc Minecraft.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Si eu as sta acasa, dar sa joc Fifa Manager si SAMP.happy big grin As avea media 10 daca ar exista o materie numita ''Jocuri PC''

| Unicornaş a răspuns:

Prima dorinta: sa nu inceapa.
Sfarsit!

| SlenderMan299 a răspuns:

Clasa a 8-a... O sa fie un an greu...

| AvalohAlyn explică (pentru SlenderMan299):

Succes la evaluarile nationale.

| ciribist a răspuns:

Sa fiu mai bun ca in celalat, sa arat ce pot, sa imi fac colegii noi si sa socializez cu toata lumea.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Cat de cat m-am pregatit!
De dorit, imi doresc sa am note mai mari si sa imi public poeziile!