| DaveMustaine a întrebat:

Cum va dati seama daca cineva va vizualizeaza profilul de facebook? Este adevarat ca persoanele care apar primele in bara de cautare dupa o litera anume sunt cele care va verifica profilul?

1 răspuns:
| yoysabella a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama cine iti vizualizeaza profilul. Iar primele persoane care iti apar, de ex. la chat sau la etichetari sunt cele cu care tu interactionezi mai mult, nu invers..Nu inseamna ca ele iti vizualizeaza profilul, ci invers happy