| Andraa20 a întrebat:

De ce apar doar anumite persoane in dreapta pe prima pagina la chat-ul de pe facebook? Nu inteleg. sunt persoanele cu care vorbesti cel mai mult sau care iti vizualizeaza profilul? Funda happy

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Din cate am observat sunt cele mai recente cu care ai vorbit si nu cred ca are cum sa fie cele care iti vizualizeaza sau ti-a vizualizat profilu happy

| Anon1mAnon1m a răspuns:

Cred ca apar doar cei online. Asa imi apar mie.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anon1mAnon1m):

Nu sunt cei online. Daca sunt conectati 2 sau mai multi ii arata pe aproape toti.Am observat si eu asta.Si nu stiu de ce.