| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum va intelegeti cu oamenii seriosi care nu consuma alcool,nu fumeaza,nu se uita dupa femei,nu se uita la televizor,nu consuma cafea si suc,decat apa si atat,nu stau pe internet,nu au telefon,si nu mananca fast-food-uri,pizza, cartofi pai, si mancaruri gustoase?

22 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Regrete eterne, dar nu traiesc la vreo manastire, asa ca nu am tangenta cu astfel de persoane.

| darrio2007 a răspuns:

Aia nu sunt oameni.Sunt calugari.

| Kaℓi a răspuns:

Exista astfel de oameni?

| RAY a răspuns:

Eu nu beau alcool,nu am de ce sa ma uit dupa femei, nu ma uit la tv decat rar, nu consum cafea, suc, stau pe net, nu manc cele scrise, ce parere ai despre mine?

| majanan a răspuns (pentru RAY):

Bine, bine chiar si daca mai rarut si mai dragut, tot nu esti sfant! De altfel BRAVO!

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RAY):

Ești gay?

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Nu

| RAY a răspuns (pentru majanan):

Sunt ateu

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RAY):

"Nu am de ce să mă uit după femei"

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Da,pai de ce sa ma uit daca nu atrag sexul opus? arunc o privire si atat ca doar nu o sa ma holbez la una ce sens are

| majanan a răspuns (pentru RAY):

Sti, vorba aceea: Dumnezeu nu exista! Numai sa te fereasca Dumnezeu daca exista!winking

| RAY a răspuns (pentru majanan):

Si daca exista zeus?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea ma inteleg... Se pare ca ma evita ciudatii de genul, ca nu cunosc nici unul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am cunoscut astfel de persoane.

| Doub a răspuns:

Nu-mi plac cadavrele.

| NOname a răspuns (pentru Doub):

Cu excepţia celor din farfurie?

| Doub a răspuns (pentru NOname):

Da, cu excepţia lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma inteleg cu cei apropiati la caracter de mine, de restul chiar nu imi pasa absolut deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect!

Ma inteleg perfect cu oameni seriosi care:
-nu consuma alcool
-nu fumeaza
-nu se uita dupa (alte) femei(doar dupa mine happy )
Restul nu mi se pare ca se incadreaza (neaparat) in categoria
lucrurilor pe care le fac neaparat /in special oamenii (catalogati) neseriosi.
Desigur se poate exagera.

| BadAngel3 a răspuns:

Si extraterestrii sunt de treaba.

| moko a răspuns:

Nu stiu... Africa e prea departe

| majanan a răspuns:

Ce specie-i asta? Cunosti tu vreo-unul? Nomai bine!