| Emiilea a întrebat:

Cum va intelegeti cum mamele voastre? Eu nu chiar asa de bine? Mi-a spus o persoana ca mama e cea mai importanta persoana si iti va fi mereu alaturi. Ce parere aveti? Ce sfaturi imi puteti da ca sa ma inteleg mai bine cu mama mea?

1 răspuns:
| GaZa1994 a răspuns:

Statul meu e sa încerci sa te pui mai mult in pozitia ei sa faci tot posibilul sa o intelegi. Poate are ceva probleme in minte si nu se simte asa de bine ca sa iti acorde atentia cuvenită sau poate nu esti îndeajuns de plăcută pentru ea. Sigur te iubeste doar la refer la faptul ca orice ai face ai putea sa faci mai bine si mai mult si sa o ajuti uneori cu ce e de facut in casa.