| anonim_4396 a întrebat:

Melodia aceasta este pentru toate Fetele care se inteleg foarte bine cu mamele lor! Mama iti este cea mai buna prietena! nimeni nu este mai disponibil sati asculte prostiile! dar uneori, sunt prietene adevarate, care te pot ajuta si iti da sfaturi bune! asta e pentru mine si prietena mea + mama :* si pentru voi si mamicile voastre!

http://www.youtube.com/watch?v=4tHV1YBxl-0

2 răspunsuri:
| Iku a răspuns:

Unde e intrebarea?

| Ciq a răspuns:

Nu sunt de acord. Eu de exemplu nu o pot lăsa pe mama să-mi asculte prostiile. Asta pentru că e o femeie serioasă, nu are simţul umorului, de exemplu dacă îi zic ceva amuzant petrecut la şcoală devine serioasă şi îmi dă nu ştiu ce predică.
Deci nu ne pune pe toţi în aceeaşi oală. Pa!