| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti timpul in zilele ploioase fara electricitate?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu nu prea am zile fara electricitate, daca maxim de doua ori pe an am 2-3 ore pana de curent si atat, iar atunci stau pe smartphone si joc jocuri, vad filme.

| Sofer a răspuns:

Stand în pat și ascultând sunetul ploii.

| LPCTSTR a răspuns:

Pe bateria laptopului, cu niste joculete offline.

| Reghqen a răspuns:

Aprindem niște lumănări și ne jucam cărți sau remi laughing
Dacă nu dorm, ascult muzică(alea care le am descărcate în telefon). Mie îmi place și să stau afară atunci când plouă, nu știu, ma face să ma simt mai lejer, ma descarcă de tensiuni, de stres, ma eliberează big grin