| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare NoName ( experta TPU )?
Eu cred ca e draguta si da raspunsuri folostiroare si inteligente si e desteapta si nu injura si merita sa fie expert TPU si userul anului!
Eu cred ca e chiar un model pentru TPU. happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da numai ca acum are treaba si rar o vedem pe aici.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna NoName mi se pare o femeie extraordinara cu un caracter demn de urmat si cu un suflet foarte bun.Mereu da raspunsuri inteligente si folositoare,mereu incearca sa ajute, cat poate, cand poate si mereu se comporta frumos cu userii.Este o femeie tare draguta. Oricum bravo ei.Numai bine.

| ღdiaღ a răspuns:

Ai multa drepatate. Sfaturile ei au ajutat multi utilizatori Tpu.Bravo ei!