| alexandradlr a întrebat:

Cutremure în Turcia... cutremure în Târgu Jiu... hai ca în Vrancea mai înțeleg dar Arad?! Ce se intampla cu pământul asta? Aveți grija pe unde va scăpați portofelele.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se aseaza si pamantul asta ce sa ii faci

| LoveSleep a răspuns:

Daca fac sex barbat cu barbat…

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-a zis o data cineva si avea perfecta dreptate caci un singur lucru este sigur in viata asta, schimbarea.Ieri am ascultat un seismolog care zicea ca e perfect de inteles sa aiba loc cutremure in regiunea Aradului caci relieful e de asa natura si se mai poate astepta replici acolo toata luna mai.

| vodami92 a răspuns:

Natura din pacate este in schimbare! nimic numai este ce a fost in urma cu cativa ani! parca zici spui ca vine sfarsitul lumii! gata cu omenirea!

| VelicanEmilia a răspuns:

Noi, astia din Vrancea, suntem asa obisnuiti cu ele, incat nici nu le mai simtim. Noroc cu tv-ul ca mai aflam si noi de ele happy