| Adda24 a întrebat:

Daca ai avea 100.000 euro ce ai face cu ei? Funda pentru cel mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| MeMeMe97 a răspuns:

Mi-as deschide o afacere pentru ca in felul acesta ei s-ar inmulti inzecit!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-as cumpara un trailer cap + remorca apoi restul baniilor i-as dona la copii orfani (dupa ce am tot pus la punct cu motorina, legalizarea autotrenului, etc).

| Ronnix a răspuns:

@EnglandGB nu te cred.

| Digital112 a răspuns:

Jelli, cu 30. 000mii euro nu-ti cumperi nici jumatate de camera in Bucuresti

| Digital112 a răspuns:

Se pare ca multi de pe aici nu conusc valoarea banilor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Digital112):

Bine ca o cunosti tu mai bine.

| Digital112 a răspuns:

Cum zici tu

| Karisma a răspuns:

1. mi-as cumpara haine mullte, bijuterii, parfumuri, telefoane, masini
2. o parte i-as dona la diferite aziluri
3. as depune o parte din ei la o banca pentru parinti.
4.i-as plati universitatea surorii.
5.mi-as deschide o afacere.
6.as pleca in excursii peste hotare.
7.mi-as cumpara o vila in Las Vegas love struck
si multe altele... love struck

| IMC90 a răspuns (pentru Karisma):

Ca sa-ti cumperi o vila in Las Vegas iti trebuie milioane de euro, n-ai ce face cu 100.000.

100.000 este echivalentul unui apartament cu 3 camere, in centrul Bucurestiului.

| boogdan91 a răspuns:

De 50.000 mi.as cumpara iarba, cu restul as calatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cheltui o parte din ei pe telefoane, haine, bijuterii, laptopuri, mancare, cosmetice si alte maruntisuri relativ nesemnificative. 20.000 euro.
As face cadou 10.000 dintre ei.
Mi-as lua o casa din 30.000 si din alti 10.000 mi-as mobila si umple casa de electronice.
Alti 20.000 i-as depune in banca pentru batranete.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

E prea putin 30.000 Euro pentru o casa big grin poate in Stefanestii din deal tongue

| EnglandGB a răspuns:

Mi-as opri 10 mii si restul i-as dona.

| rokssy a răspuns:

Mias cumpara haine mullte, bijuterii, parfumuri, foarte multe...