| onlyya a întrebat:

Daca ai fi colegul de banca al elevului rpins copiind ce reactie ai avea fata de prof si de coleg? ce le-ai zice{dialog}

1 răspuns:
| RăzvanEZP a răspuns:

Depinde de profesor. daa este dur si pune note ff proaste, fac ceea ce nu vreau, si ii spun ca nu am vazut nimic si chestii din astea. daca este un profesor care iarta, incerc sa ii iau apararea colegului meu spunandu'i ca a folosit "copiuta" pentru a invata si chestii din astea. funda?puppy dog eyes