| onlyya a întrebat:

Ce i-ar spune un profesor unui elev prins copiind la teza? Si elvul ce a-r spune? {un posibil dialog}

Răspuns Câştigător
| Mihaela111 a răspuns:

Imi amintesti de un coleg de clasa care a fost prins copiind la teza la romana. laughing
Profa: L. ce faci acolo?
L.: Nimic doamna.
Profa: Mai copile tu ma crezi proasta? Scoate imediat mp4-ul din maneca.
L.: E inchis doamna.
Profa.: Unde e inchis? Crezi ca eu nu mai vad bine? E deshis la caracterizarea pe care trebuie sa o scrii.
L. : Nuu doamna.
Profa. : Iesi afara nesimtitule! De cati ani sunt in invatamant crezi ca tu esti primul care incearca sa copieze?
L. : Nu doamna.Dar nu am scris nimic de pe mp4 doamna. Dati-mi voie sa scriu de la inceput sa vedeti ca am invatat.
Profa. : Nici nu ma gandesc nesimtitule dupa ce ca ma minti in fata vrei sa te si iert?
L. : Nu doamna.
Profa. : Iesi afara si lasa-ti colegii sa se concentreze. Daca te intreaba cineva de ce ai 1 la teza sa nu ai de gand sa ma intrebi ceva.
L. : Nu doamna.

Sper ca te-am ajutat. Poti folosi ideea(oricum dialogul e cam slabut dar asa s-a intamplat si a fost foarte amuzant laughing)

| AnDa5555 a răspuns (pentru Mihaela111):

Multumesc pentru ajutor este foarte bun dialogul am luat 10 la romana si am castigat si o medalie pentru cel mai bun dialog din scoala! big grin

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Profesor : Ce faci ma handicapatule copiezi?
Elev : Nu Dom profesor sa moara mata doar ma uitam la niste poze porno
Profesor : Bine ma sa mi le dai si mie sa ma masturbez in pauza laughing