| KillMePlease a întrebat:

Daca ai fi nevoit/a sa te muti in alta tara, ce tara ai alege si de ce?

37 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Marea Britanie pentru ca iubesc Marea Britanie si stiu si limba sau Belgia pentru ca am mai fost acolo si stiu Bruxellul deci nu m-aș rătăci pe acolo

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Londra. Imi place foarte mult traditiile, limba, adica mai pe scurt imi place totuulll!

| LaughingKarima a răspuns:

Japonia. Pentru ca e o tara mult prea incredibila.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Eu in Germania...Nu stiu de ce, dar cand ma gandesc la Germania ma gandesc la o tara cu reguli dure (si la crimee)

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Germania e si ea super. Imi place cum nemtii au chestia aia cu "iti spun doar o data" sau ceva de genul.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si mie-mi place. Si pe langa faptul ca-s oarecum duri(ceea ce ii face sa fie si corecti) is si un popor educat.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Exact! Sunt stricti si asta e extremely de bine. Sunt muncitorii si stiu ce vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvetia,in partea in care se vorbeste franceza aia stalcita.
Fiindca imi place sa intalnesc si alte culturi, imi place stilul caselor lor si franceza.
Daca ar fi sa stau undeva, ar fi o ferma.
Sau m-as mai muta in Franta, Provence, mai exact thinking
Tot asa, imi place stilul caselor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda. Pentru ca e cea mai tare tara din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Austria

Răspuns utilizator avertizat
| GhostRider02 a răspuns:

SUA in California sunt masini super in zona aia si tuning'uri adevarate.

| ălacumarfa a răspuns:

Atlantis de ce nu?!

| MarcelineBMTH a răspuns:

America, tara tuturor posibilatatilor.

| AnA09a a răspuns:

Ecuador