| KillMePlease a întrebat:

Daca ai fi nevoit/a sa te muti in alta tara, ce tara ai alege si de ce?

37 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Japonia. Pentru ca e o tara mult prea incredibila.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Eu in Germania...Nu stiu de ce, dar cand ma gandesc la Germania ma gandesc la o tara cu reguli dure (si la crimee)

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Da di ci?

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Germania e si ea super. Imi place cum nemtii au chestia aia cu "iti spun doar o data" sau ceva de genul.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Marea Britanie pentru ca iubesc Marea Britanie si stiu si limba sau Belgia pentru ca am mai fost acolo si stiu Bruxellul deci nu m-aș rătăci pe acolo

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si mie-mi place. Si pe langa faptul ca-s oarecum duri(ceea ce ii face sa fie si corecti) is si un popor educat.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Asta este un motiv foarte bun.
,, Presimt ca vei muri la 120 de ani" sigh straight face straight face laughing)))

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Sau nu

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Tu ai spus-o primul.
O voi spune de cate ori voi avea ocazia. Ca sa-ti raspuns mai concret, de multe ori. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Gluma gluma, da' nu cred ca era necesara... Zic si eu asa...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Sau nu!

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Dar eu nu m-am suparat. happy
Doar ca ai zis ceva care nu prea-si avea rostul...Stii? Atat. rolling eyes

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Sau nu!
Republica(din afara Romaniei) sau regiunea (din Romania)?

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Aham....Deci sunt corcitura, vrei sa zici? Okay... d'oh yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvetia,in partea in care se vorbeste franceza aia stalcita.
Fiindca imi place sa intalnesc si alte culturi, imi place stilul caselor lor si franceza.
Daca ar fi sa stau undeva, ar fi o ferma.
Sau m-as mai muta in Franta, Provence, mai exact thinking
Tot asa, imi place stilul caselor.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

N-o mai intoarce acuma ca la Cluj...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

De fapt tu crezi ca fac pe victima. straight face Nu asta era scopul meuwinking

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Exact! Sunt stricti si asta e extremely de bine. Sunt muncitorii si stiu ce vor.