| Printesyka a întrebat:

Daca ai ramane singur pe lumea asta si totul a ramane asa cum este. Ce ai face :
a Ti-ai pierde mintile sau Te-ai distra fara sa-ti pese ca ai ramas singur.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

La inceput ar fi misto, m-as distra teribil dar la un moment dat o sa-mi pierd mintile, o sa incep sa vorbesc cu peretii

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Desigur, varianta a doua, in cazul meu. Imi petrec 90% din timp singura, fiindca asa ma simt bine si asta mi se potriveste. Nu simt nevoia sa socializez, sa ies si nici nu sunt deprendenta de prezenta vreunei persoane. Poate parea destul de bizar din afara, insa asa sunt eu. Cred ca as explora incontinuu locurile pe care mi-am dorit intotdeauna sa le vizitez (nu prea am idee cum, din moment ce nu stiu sa conduc si nici nu ar mai avea cine sa conduca trenuri, avioane etc., dar ma rog, e doar o situatie teoretica), iar in restul timpului as face ce fac de obicei (citit, desen, scris etc.), insa mi-as schimba locuinta o data la cateva luni. Dar nu e posibil asa ceva, oricum...

| Printesyka explică (pentru thegatekeeper):

Pai nu te inteleg dc ar trebui sa citesti sa scrii ca daca nimeni nu o sa te puna sa faci asta

| thegatekeeper a răspuns (pentru Printesyka):

Fiindca asta imi place sa fac, nu ma obliga nimeni in viata reala sa fac asta, ci fac toate activitatile de genul din placere. Chiar daca nimeni nu ar citi ce am scris (oricum nu arat nimanui), tot as continua sa o fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în general sunt " singur pe lumea asta ", deci nu cred că aş avea cum să-mi pierd minţile. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu!

| Hevnoraak a răspuns:

O să mă plimb, când ma plicitsesc îmi spulber creieri cu un pistol.

| Biancays a răspuns:

Da..as inebunii singura laughing