| mirella25 a întrebat:

Daca ai tine in mana o bagheta magica, zi-mi te rog, care ar fi primele 3 lucruri pe care le-ai face si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as intoarec la varsta de 20 de ani, pe la varsta aia am luat niste decizii...
as vindeca-o pe mama de cancer
si as inventa pastila sanatatii absolute

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

thinking
1.As scoate o melodie pentru profa de fizica si as face-o hitlaughing
2.As scoate Constitutia Romania si as introduce Constitutia Bunului-Simt
3.As intrezice cretinismul cronic.Da.Asta in primul randlaughing

| Silvia a răspuns:

Pho3nix, eu profului...ca e barbat la minerolling on the floor.
Apoi as face o magie sa fiu mereu fericita si implinita.
Dupa care as face o vraja pentru ca familia mea sa fie vesnic sanatoasa.big grin

| Pho3nix a răspuns:

I-as da foc profei de mate.

| M.madallina a răspuns:

Mi-as dori sanatate

| bosnea marinela a răspuns:

1.sa castig la loto pentru a face un centru sau un padoc pentru toate animalele din romania, cele parasite. 2.as vrea sa am casa mea.si al 3 lucru, sa ma apuc de fotbal iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As termina burta asta de pe site
As pleca in Noua Zeilanda pe banii statului vreo 30 de ani incepand de ieri.
As desfiinta guvernl asta mut si surd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa nu vina apoklipsa niciod.Pentru ca toti avem dreptul de a trai. Apoi as vrea multi bani pentru a ajuta copii saraci.si in special sa fac un centru pentru animale.Si in ultimul rand as vrea ca toti oamenii sa nu se imbolnaveasca ...Sa numai existe epidemii, gripe.etchappy

absurd poate, dar asta as vrea ew.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... m-as muta in cluj...as muta toata familia mea si prietenii mei in cluj...si as ramane toata viata in cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face ca orce om sa fie cuminte.mai ales profa de franceza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa fiu sanatoasa 2.sa fiu frumoasa 3.sa fiu un magician