| Cartitza a întrebat:

TPU...cum se tine toiagul in mana la 4story? ca e bagheta aia mica si dupa toiagul... dar vreau sa stiu cum il tin in mana sad mersi anticipat FUNDA bineanteles.

Răspuns Câştigător
| iliuta50 a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni si iti da abilitatea misiunea pe care trebuie sa o faci e de lv 5 tresal omori pe web funta!

1 răspuns:
| UnRomanOarecarare a răspuns:

La level 15 trebuie sa te duci la unu care te teleporteaza (om) si iti spune ca trebuie sa bati un lup negru am uitat cum se numeste. Funda?/