| Cretu_Bogdan_1998 a întrebat:

Daca am castigat doua doze pepsi unde pot sa ma duc sa le primesc. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă mai e valabil concursul, din câte am citit pe net, premiile (inclusiv, dozele cu pepsi) s-au oferit până la data de 30 iunie 2014. Și absolut toți sunt decepționați, fiindcă nu au găsit lista cu magazinele participante in promotie. Iar dacă au aflat lista, magazinele nu au fost de găsit.
Probabil, doar v-au amăgit cu premii...

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La benzinării au de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un supermarket cu capacele şi vezi dacă mai e valabilă promoţiabig grin

| Cretu_Bogdan_1998 explică (pentru anonim_4396):

Am fost la Auchan si am intrebat dar au spus ca nu stiu

| Georgemy2 a răspuns:

Uita-te pe site la ei, site-ul pepsi Romania

| Cretu_Bogdan_1998 explică:

Eu sunt din Timisoara