| împreunăfacembine a întrebat:

Dacă am făcut farse la telefon cu aplicația JuasApp iar persoana care a răspuns a înregistrat conversația, poate afla cumva ip ul meu sau ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Dar nu mai face asta, este de prost gust.

4 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Telefonul nu are IP. Daca l-ai amenintat sau i-ai spus ceva ce poate fi considerat periculor/ofensiv, se poate duce la politie.

| împreunăfacembine explică (pentru BlackPixel):

Păi JuasApp este o aplicație cu farse telefonice unde introduci nr cuiva de tel și programezi o farsa dintre cele disponibile acolo. Gen eu personal nu vorbesc nimic. Iar acea persoana va primi un apel de la un nr unde ii va fi adresata acea farsa de un robot.

| BlackPixel a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Aaa... atunci nu o sa oatesti nimic.

| AngelElwis a răspuns:

Vreau să fac și eu o farsă Mamei...