| Denisa a întrebat:

Daca am sters pe cineva din lista de messenger si am dat un mess, persoana respectiva primeste messul?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| fanJBfan a răspuns:

Daca nu l`ai bagat la ignore, primeste mesajul

| SkyHigh a răspuns:

Nu mai primeşte, deoarece e în lista de ignore

| SkyHigh a răspuns:

@Anne My bad, am înţeles greşit, dar tot nu primeşte, deoarece dacă cine e şters, nu mai ai nimic cu el, decât rămâne în Adress book id-ul, dar ea nu a trimis mass la Adress book, ci la contactele respective. Aşa că nu o să primească nimic. Poţi verifica

| AnnaMaria a răspuns:

@Skyhigh a spus ca doar a sters pe cineva.xD nu ca i-a dat ign

| KillSuckers a răspuns:

Da,chiar si daca nu este adaugat in lista el tot primeste massul trimis de tinehappy