| elena a întrebat:

Daca "andrutza" sarbatoreste ziua casatoriei astazi, la multi ani familiei inclusiv copilului, va intreb ce s-a mai intamplat in aceasta zi?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

14 iunie este a 165-a zi a calendarului gregorian şi ziua a 166-a în anii bisecţi.
* Ziua Mondială a Donatorului de Sânge
* SUA: Ziua drapelului naţional
O duminică însorită!

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Andrutza la multi ani!winkingSa fiti fericiti si sa va dea Dumnezeu sanatate.happy
Dulshe o sa imi fie dor de tine.kiss Sa nu ne uiti si peste cateva luni sa revii pe TPU.big grin

| elena explică:

Revin asupra intrebarii, este vorba de 14 iunie 1985.

auran
| auran a răspuns:

Nu prea stiu, abia am intrat (dar vad ceva activitate) si imi beau cafeaua
O zi buna!

| dulshe a răspuns:

Pot sa zic si eu? Azi e ultima zi petrcuta de mine pe TPUcrying. Nu o sa mai am internet timp de cateva luni, cred ca pana in septembrie. Sa nu o uitati pe dulce, ok? O sami fie dor de T. O. T. I. mai ales de sfaturile voastre. love strucklove strucklove struck

Laur
| Laur a răspuns:

Daca e La multi ani! si copilului inseamna ca s-a nascut si copilul in aceeasi zi din alt an happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa mai intamplat astazi...momentan nimic...mai tarziu invitatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase lucruri