| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca ar fi sa mori in acest moment, ce ai spune lumii cu ultimele cuvinte?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu lasati diferentele dintre voi sa va faca sa va iubiti mai putin.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa am o viata mai buna in rai laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

M-ati distrus.Ati reusit.Dar poate voi reveni mai puternic. Poate.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nimic. Lumea e prea gălăgioasă, încât să mai poată auzi, glasul stins al unui muribund.

| Doub a răspuns:

"Fk you".

Ps. fk=folk

| J0B0MAT a răspuns:

Sa taca si sa nu mai fie asa rea.

| Dariusuu a răspuns:

Sa faca din fiecare clipa o sarbatoare ca timpul trece extrem de repede!

| gemeni6226 a răspuns:

Fii bun, fii bun pina la moarte.

| Anonimuserr a răspuns:

Sa inceteze cu rautatea asta si sa fie mai buna si mai onesta si mai solidara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cred că mor, salut"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mută înplmpnmstf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi trimita nutella in iad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dă-mi niște cuvinte, că am de făcut o întreagă compunere.

| pastru009 a răspuns:

Le-as spune ce i-am spus si profesoarei mele de limba engleza: seek not people, but souls.

| Eroare404 a răspuns:

La revedere! Asta-i viata!

| Stormtrooper a răspuns:

'Judecati oamenii in functie de interior, nu exterior'

PS: prin interior ma refer la cum se comportan, nu la organe tongue

| BaNkIeE a răspuns:

I-as trimite in *** pe toti.