| YTwatchdog a întrebat:

Care ar fi ultimele tale cuvinte anainte sa mori?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

V-am spus ca daca o sa imi mai pice netu o sa mor?

Apache
| Apache a răspuns:

Ne vedem peste 3 zile!

| cornel a răspuns:

Ca imi iubesc familia si pe iubita mea pentru totdeaunahappy

| Ea12345 a răspuns:

Daca asta ar fi acum, as spune asa:,, Mi-as dori sa mai pot continua lupta aceasta grea cu viata si sa va pot spune atatea cate am in gand dar nu mi le pot aduce aminte.Asa vrea sa spun ca apreciez enorm tot.tot ceea ce ati facut sau faceti pentru mine. V-am suparat, necajit, enervat.Intentionat sau nu, mi-am cerut scuze sau ba, va rog sa ma iertati.Multumesc parintilor ca mi-au dat viata si ca m-am crescut, ca au avut grija sa nu o iau pe vreun drum gresit si chiar daca poate atunci am plans, v-am invinovatit si am avut impresia ca va urasc, a ft spre binele meu si acum realizez asta.As vrea ca la capataiul meu sa stea toate persoanele pe care le iubesc si care au insemna ceva pentru mine, de la amici, prieteni, colegi, la parinti, sora si prieten. Fara voi, viata mea ar fi fost goala.Si mi-e dor de toate clipele frumoase.De toate gandurile, de ideile si de nebuniile facute in copilarie si in adolescenta.Alaturi de voi m-am indragostit prima oara, am iubit, am plans si am suferit...Inca mai iubesc, si voi iubi mereu aceeasi persoana, acelasi baiat, aceeasi ochi caprui si aceleasi buze moi pe care poate nu le voi mai simti curand atingandu-le pe ale mele...Imi va fi dor sa petrec ore in bratele tale, insa cand vei avea nevoi de mine, sa vii la mormantul meu si sa mi aduci un trandafir.Asa cum faci tu de obicei si sa vorbesti cu mine.Eu te voi asculta mereu, te voi intelege si te voi sustine neconditionat, pentru ca te iubesc! Si te voi iubi mereu.
Imi pare rau ca s-a intamplat asa.Ma voi tine mereu de promisiune, aceea ca voi fi mereu langa tine. Daca vrei sa treci peste moartea mea si sa-ti reincepi o noua viata, sa stii ca eu nu ma voi supara. vreau doar sa vezi in ochii ei privirea mea, sa ma simti mereu aproape.
Acum poate ca sunt ultime vorbe, ultimele clipe, insa nu ultimele sentimente.Sa nu ma plangeti prea mult, vrea sa va vad fericiti.Va voi iubi mereu! Mereu..."

| Gândac a răspuns:

Buna intrebarewinking
Pai. depinde prin ce o sa mai trec pana cand va veni acel moment.
Cred totusi ca ultimele mele cuvinte vor fi :"Sa nu mai uitati"
Sau ceva de genul happy

| Sin a răspuns:

"I'll be back!"

| Deyutza a răspuns:

Paaa Looome! laughing

| Frau a răspuns:

Ma gasiti acololaughing

| RXN a răspuns:

Daca nu as muri ca un caine, singura, ar fi 'Multumesc ca mi-ati viata frumoasa.'Cel putin asta cred ca as spune, omul se schimba...

| HardcoreCountry a răspuns:

Pai as zice "Te Iubesc Eddy", el fiind prima mea dragoste si n-am sa-l uit niciodata.

| Диана a răspuns:

Omorati toti cocalarii! rolling on the floor)

| victo a răspuns:

Ne vedem in curand.

| cerculetezburatoare a răspuns:

Depinde cauza mortii...happy
daca o sa am probleme cu plamanii, sigur ultimul meu cuvant ar fi: "AER!" laughing
Daca as fii inconstienta, ce cuvinte sa mai scot?! Aia e, doar nu m-as trezi din coma sa-i spun cuiva drag sa-mi cumpere un cosciug frumos si un loc de veci la umbra laughing
Cu siguranta, daca as fii intr-o stare incat sa constientizez ce vorbesc, as spune: "In viata am avut mereu ce am vrut: PRITENII SI FAMILIA APROAPE si in special FERICIRE. Sper sa am aceleasi lucruri de care am avut parte in viata si pe lumea cealalta! Daca v-am gresit cu ceva, iertati-ma, sincer n-am vrut"

| hax0r a răspuns:

Allahu Akbar!

| toteusunt a răspuns:

De ce esti asa sigur/a ca vei avea ocazia de a mai zice ceva?

| YTwatchdog explică:

Eu asi zice...Sa continuati voi ce am anceput eu...lupta cu manelele, afise cui JustinBieber e gay, batetil p3 eugen din partea mea, printati poze porno si lipitile an locuri publice, termineti cele 400g de heoina(glm)omoratil pe obama si alte chiestii d-eastea

| shadow23 a răspuns:

Ce n-as mai da pentru cateva clipe :-happy