| lumylumy a întrebat:

Daca asi fi pentru o zi pestisorul de aur si asi indeplini o dorinta ce mia_ti cere? aveti grija se poate indeplini!happy

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Daca tu ai fi pestisorul de aur, dorinta mea ar fi sa fiu eu pestele tau.

43 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-as dori sa nu mai fie rautate in lume.

| Silvia a răspuns:

Sa fiu eu singura fata de pe planetarolling on the floor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

As dori sa-mi aduca multa sanatate si multe bucurii de sarbatori.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Din cate stiu, omul cand isi doreste ceva, si obitne, isi doreste din ce in ce mai mult...
(Ca in cantecu lui Stratan - Foc am dat la cateva paie, restul creca singure s-o aprins)
Asa ca, mi-as dori sa bem o cioco, atat. laughing

| Luori a răspuns:

Dorinta...sa pot opri timpu`. smug

| georgiana a răspuns:

Sa dai timpul inapoi.

| Orannginna a răspuns:

Sa'mi pui in palme o stea! love struck

| antonia09 a răspuns:

Eu mi-as dori sa imi revad rudele care au trecut in nefiinta si sa incerc sa repar anumite greseli facute fata de ele. Insa sunt foarte realista si stiu ca asa ceva nu se poate si incerc din rasputeri sa nu repet acealeasi greseli cu rudele pe care inca le am langa mine.

| r8driver a răspuns:

Tu ne pacalestibig grin nu poti sa indeplinesti dorinta mea...esti sigurathinking

| r8driver a răspuns:

Dorinta mea e sa ma adaugi in lista ta de prieteniwinking hai ca e usoara.

| r8driver a răspuns:

Dorinta indeplinitawinking

| mada. a răspuns:

Sa reusesc tot ce mi-am propus de la viata:-)

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sa zbor...sa vizitez toata lumea cu eprs iubita, si sa avem viata vesnicabig grinbig grin:X:-

| I.Love.Football a răspuns:

Fiecare zi sa fie mai frumoasa decat cea precedenta.

| DrViorel a răspuns:

Dorinta mea ar fi sa imi indeplinesti mai multe dorinte... Dupa aceea ti-as cere ce anume sa imi indeplinesti. O zi buna!

| DrViorel a răspuns:

Eh daca ar fi asa simplu, ar fi ceva, eu am tot ce am prin munca mea si mai departe voi avea si mai multe tot prin munca mea, daca ar fi sa mi se indeplineasca o dorinta, ar fi sa nu ma schimbe banul, sa raman la fel de bun si o familie fericita si linistita sa am. restul primesc de la Dumnezeu si prin munca mea, puterea si capacitatea, intelepciunea venind tot de la Dumnezeu... O zi buna!

| oana23madrid a răspuns:

Sa castig la loto ca restul mi le indeplinesc singura poti sa ma ajuti?

| 31957319 a răspuns:

Te vreau. Asta iti cer.

| theodoraafi a răspuns:

Mi-as dori sa imi recapat toti priteni. viata mea sa revina la cea de acum 2 ani, fara suferinta, tristeti, invidie...

| bluesky a răspuns:

Sa am putere magica de a indeplinii orice dorinta vreau! laughing

Poate credeti ca sunt egoista, ca nu raspund ceva de genul" vreau bine in lume", eu vrea ceva pentru mine, il vreau pa baiatul pe care il iubesc! Oare poti sa mi-o indeplinesti?

| devilll a răspuns:

Sa-mi gasesc si eu ''fraiera''

| Paris a răspuns:

Te-as pune sa imi indeplinesti 3 dorinte. Sa am o familie superba, o masina in fiecare luna si haine noi zilnic, hai ca nu e cine stie ce

| LCD a răspuns:

Sa raman cu el...happy pentru todeauna. sau macar pentru f mult timp de acum inainte. poti poti?batting eyelashes

| Tessy a răspuns:

Sa imi poti indeplini inca 50 de dorinte!laughing

| hottweet a răspuns:

Maybe un husky happy.

| lumylumy explică:

R8driver spun_o si se indeplineste!

| lumylumy explică:

Bem si 1 cicolaughing

| lumylumy explică:

Drviorel pentru tine fac o exceptie, spune_le! se indeplinesc

| lumylumy explică:

Poi nu mai 1 pot!