| Kosminutza12 a întrebat:

Daca ati avea la dispozitie 10 dorinte care ti s-ar putea indeplinii, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

1. Sa fiu sanatoasa eu si familia;
2. Sa termin liceul, iar dupa o facultate ca lumea;
3. Sa ajung ceva in viata ca sa nu depind de altii;
4. Sa am langa mine o persoana speciala care sa ma protejeze, sa ma iubeasca, sa ma inteleaga si sa ma ia exact asa cum sunt;
5. Sa scap de toti ipocritii si mincinosii din jur;
6. Sa am atatea resurse materiale cat sa imi pot ajuta si parintii cand ei vor fi mai batrani;
7. Sa pot sa iert usor si sa ii trec cu vederea pe cei care nu merita efortul si atentia mea;
8. Un loc al meu, o casuta undeva la munte, o masina, totul din banii mei;
9. Un loc de munca stabil;
10.Un mic tur in jurul lumii.

8 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

1.Sa am persoana iubita mereu alaturi de mine si prin asta sa fiu fericita
2.Un laptop/tableta (asta e ceva nesemnificativ)
3.Sa fiu sanatoasa
4.Sa vizitez lumea
5.Sa stiu ce gandesc ceilalti
6.Sa am o familie si 2 copii frumosi
7.Sa am prieteni
8.Sa ajung psiholog
Si restul, nu mai stiu. Ajung acestea.Nu sunt puse in ordine.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, sunt multe dar sper să pot enumera cât mi-ai cerut :
Să fiu sănătos toată viaţa
Să am persoana iubită şi să trăim veştnic.
Să merg în toate colţurile lumii.
Desigur să-mi urmez cariera care mi-am propus-o de când eram micuţ.
Să pot scoate fetele în oraş.
Şi să-mi petrec restul vieţii la o casă unde-mi pot creşte propriile animale.
O zi minunată!

| Lightning1997 a răspuns:

Sa am parte de sanatate, bucurie, si impliniri pe toate domeniile.

| LolaLollita a răspuns:

Imi ajung cinci:
1. Sa fiu sanatoasa
2. Sa am o familie fericita
3. Sa vizitez lumea
4. Sa am prieteni adevarati
5. Sa practic meseria care imi place

Restul ar fi nesemnificative fata de acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sa vina Eminem in Romania
2. Sa nu mai existe manele
3. Sa aflam cu toti adevarul in ceea ce priveste OZN-urile
4. Sa se inventeze un aparat, sau masina cu care sa calatorim in timp
5. Sa nu mai existe aceasta diferenta uriasa intre oameni, in ceea ce priveste bunurile materiale si banii.
6. Toti oamenii sa aiba acces la apa potabila
7. Toti oamenii sa aiba ce manca, ca sa nu mai existe decese din cauza asta
8. Toti cei care au jefuit tarile, profitand de functiile lor, sa plateasca cu inchisoarea pe viata.
9. Sa se implementeze din nou pedeapsa capitala
10. Taxele pe care le platim sa ajunga la buget, nu in buzunarele ''smecherilor''.

| blueheart a răspuns:

1. Sanatate pentru toata lumea.
2. Sa fiu iubita pentru ceea ce sunt
3. Sa iubesc pe cine merita cu adevarat
3. Sa calatoresc oriunde as vrea
4. Sa fiu vesela in fiecare moment al vietii
5. Sa fac mereu fericiti oamenii din jurul meu
6. Sa am aripi pentru a zbura
7. Sa pot visa mereu
8. Sa nu uit niciodata persoanele care au trecut prin viata mea chiar daca au fost doar episodice
9. Sa nu-mi pierd niciodata speranta
10.Sa nu mai existe ura, dusmanie, razboaie, invidie.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Sa fiu sanatoasa
Sa am note bune
Sa nu mai depind de nimeni
Sa am o masina cumparata din banii mei
Sa fie lumea mai buna
Sa am o tableta
Sa am prietenii mereu langa mine
Sa am o familia fericita......Restul nu mai conteaza.

| LiviuStefan a răspuns:

10 :O, pai:
1.Sa devin medic.
2.Sa am noroc in dragoste.
Restul nu ma mai intereseaza...