| andrei38 a întrebat:

Daca v-as putea indeplinii 3 dorinte, care ar fi acelea? Fiti sinceri!

25 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

1)Sa-mi gasesti o tipa care sa ma lase lat fara nici un pic de energie.2)Sa-mi gasesti o tipa care sa ma lase lat fara nici un pic de energie.3)Sa-mi gasesti o tipa care sa ma lase lat fara nici un pic de energie.Eu nu prea am gasit in ultimul timp pentru ca toate cereau comprese cu apa rece.

| harciog a răspuns:

Gaseste-ti un homalau tu.

| harciog a răspuns:

N-am pretentii dar cred ca esti barbat lua-te-ar dreacu. Daca esti femeie sint dispus.

| harciog a răspuns:

De cind tot promitim-am saturat eu. Daca esti barbat mai bine du-ma cu vorba, n-as mai suporta gindul unei alte morti pe fond de legitima aparare impotriva unui viol.

| harciog a răspuns:

Maicaaaa,ce curtat ma simt... Ahhh mamaaaaa nu cred in atita fericire.Cu cit sint mai curtat cu atit mai mult voi purta sabia la mine. Daca esti barbat vei crapa dreacu intr-o secunda. Daca esti femeie in aceeasi secunda va cadea totul de pe tine si singura teaca folosita nu va fi decit a ta.

| harciog a răspuns:

Placerea luptei conteaza.Nu ma intereseaza rezultatul. Daca simt un razboinic vreau ca singura revelatie, sa fie mai puternic ca mine si s-o demonstreze, pentru ca de la aia slabi n-ai ce invata.Voi fi fericit sa crap de maceta ta de te vei dovedi mai puternic(a).

| caractere a răspuns:

Eu as vrea doar una(care in esenta inseamna mai multe):
Eradicarea prostilor. big grin

| KyraW a răspuns:

Sa nu mai fie prosti si trolli pe TPU.Lasa ca una imi ajunge, ca aici imi fac eu veacul, si la propriu si la figurat

| DBlack a răspuns:

Ce dorinte pot avea unii oameni eu am asa. 1. sanatate mie si celor apropriati 2. bani si 3. sa-mi mai indeplinesti alte 3 dorinte

| itscloudyoutside a răspuns:

1. Mancarea la chinezi sa fie pe gratis.
2. Sa nu mai fiu rusinoasa.
3. Sa nu mai existe atat de multa prostie...

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

1)sa pot citi gandurile celorlanti
2)sa pot "intra"in corpurile celorlanti sa vad cum ma privesc ei pe mine
3)multa sanatate

| MâţulMov a răspuns:

Fata de care imi place sa ma placa si sa fiu cu ea.
Sa am o pisica.
Si pe a 3-a As pastrao pentru mai tarziu
P.S.:pisica sa fie blanda, neagra si cu ochii verzi stralucitori.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

1.Să am lângă mine pe cineva care să-mi împartă sufletul, să mă iubească şi să mă înţeleagă.
2.Să îmi pot publica propria mea carte în format electronic.
3.Să am propriul meu sediu de editură.

| adisuper a răspuns:

Eu as vrea nimic. Cele mai frumoase realizari sunt cele facute de tine nu picate din cer.

| TheBlackCrystal a răspuns:

Sa iau 10 cu plus la mate, sa merg cu avionu si sa nu imbatranesc!rolling on the floor

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa dispara toata rautatea omeneasca si sa fiu sanatoasa si...cam atat

| iloveusa a răspuns:

1.Sa locuiesc in America cu familia mea
2.Sa intru la Yale
3.Sa-mi indeplinesti toate dorintele pana la moartea meahee hee

| huuu a răspuns:

Pai lui stefan(baiatul de care imi place)s-ai placa de mine.
sa-mi intilnesc idolulu, pe messi.
sa demisioneze profesoara de mate, franceza si stiinta(sigur sa vina altele mai bune in locul lor).

| Chetrica a răspuns:

Un Nintendo Wii, sa vin la conducerea tarii un conducator care sa o duca in top 10 economii si sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. O casa mica, cocheta si plina de flori la munte, in apropierea unei paduri si a unui rau cu cascada.
2. Un caine urias si extrem de inteligent care sa-mi tina companie.
3. O biblioteca imensa in acea casa. happy

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna Adrei daca tu mi-ai putea indeplini 3 dorinte eu am alege sa am un iau un 10la matematicalaughing sa ma mut din bethausen si sa am o masinalaughing atat sincer

| andrei38 explică (pentru MaDroghezCuFericire):

Daca o sa inveti o sa iei 10, poate o sa te muti si poate o sa iti iei o masina

| Kissurose a răspuns:

1. Bani
2. Multa multa lasagna
3. Sa mai am inca un milion de dorinte.

| axu1234 a răspuns:

Eu as vrea doar sanatate

| Geo_5608 a răspuns:

Ca un om cinstit ce sunt ti-as cere doar o dorinta, ca apoi sa se dezlantuie ''lacomul'' din mine : sa am o un inel fermecat care rasucit de 3 ori iti indeplineste dorinte la infinit laughing glumeam. Mi-as dori 1) Sa pot controla timpul (trecut/stop/viitor) 2) Sa citesc gandurile oamenilor 3) Sa imi dai funda.