| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea o dorinta ce anume v-ati dorii(fara dorinte in plus, asta in caz ca nu vi sar indeplini)...eu sincer mias dorii sa imi dea cineva 1miliard de euro(simplu si la obiect)big grin

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Sa se indragosteasca o fata de mine si cum ai zis tu un milion de euro pe care sa ii investesc in ceva centre de plasament pentru marmote.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-aş dori să nu mai existe atâta răutate şi ură între oameni(în special între români).

Şi o dorinţă mai fantezistă, mi-aş dori să mă pot teleporta când şi unde vreau eu. laughing

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Un portofel cu bani nelimitati.
Euro de preferat laughing.

| har a răspuns:

Mi-as dori sa bage nickelodeon pe rds sau sa ne mutam inapoi pe upc sad

| Lussii a răspuns:

Mi-as dori sa fiu fericita, din toate punctele de vedere.Imi place mult si dorinta ta.

| anonimm2 a răspuns:

Sa imi fac un iubit